urodzinowy slodki stol

Jakie są trendy wśród dekoracji i stylów urodzinowych słodkich stołów w 2023 roku?

Trendy wśród dekoracji i stylów urodzinowych słodkich stołów mogą się zmieniać w zależności od preferencji i mody. Jednak istnieją pewne popularne elementy, które można zauważyć w dekoracjach słodkich stołów na urodzinowych przyjęciach w 2023 roku.

MINIMALIZM I ELEGANCJA

W ostatnich latach obserwuje się wzrost popularności minimalistycznych i eleganckich dekoracji słodkich stołów. Proste i schludne prezentacje, z wykorzystaniem pastelowych kolorów i subtelnych dekoracji, przyciągają wzrok i wydają się bardziej wyrafinowane.

VINTAGE I RETRO

Motywy vintage i retro w dekoracjach słodkich stołów nadają przyjęciom urodzinowym nostalgicznego urok. Wykorzystuje się stylowe akcesoria i ozdoby z przeszłości, które nadają prezentacji charakteru.

BOHO I RUSTYKALNOŚĆ

Styl boho i rustykalny cieszy się również dużą popularnością. Wykorzystuje się naturalne materiały, jak drewno, słoma czy tkaniny lniane, by stworzyć uroczy, sielski wystrój.

LUKSUS I EKSKLUZYWNOŚĆ

W niektórych przypadkach dekoracje słodkiego stołu są stylizowane na ekskluzywne przyjęcia, gdzie dominują złote i srebrne akcenty, kryształy, a także bardziej wytworne i wyszukane słodycze.

MOTYWY FILMOWE I POSTACI Z BAJEK

Słodkie stoły z motywami filmowymi lub postaciami z bajek wciąż są bardzo popularne na urodzinowych przyjęciach dla dzieci. Taki motyw nadaje imprezie wyjątkowego charakteru.

KWIATOWE ARANŻACJE

Dekoracje słodkiego stołu z wykorzystaniem kwiatów, zwłaszcza dużych i kolorowych bukietów, dodają uroku i świeżości prezentacji.

DEKORACJE TEMATYCZNE

Słodkie stoły z dekoracjami nawiązującymi do konkretnego tematu, takie jak podróże, kosmos, sporty, zwierzęta czy superbohaterowie, są coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają stworzyć spójną i wyjątkową atmosferę.

KREATYWNE NAPISY I LITERY

Wykorzystanie kreatywnych napisów, liter i cyfr jako elementów dekoracyjnych przyciąga wzrok i nadaje stołu unikalny charakter.

Pamiętaj, że trendy mogą się zmieniać, a wybór stylu dekoracji powinien być dostosowany do indywidualnych preferencji jubilata i rodzaju imprezy. Kreatywność i indywidualne podejście do dekorowania słodkiego stołu sprawią, że urodzinowe przyjęcie będzie niezapomniane.

Jak poradzić sobie z samodzielnym przygotowaniem słodkiego stołu na przyjęcie dla 16-20 osób?

To proste! Pobierz jeden z moich e-booków zawierających gotowy zestaw przepisów oraz przydatnych wskazówek z którymi przygotujesz tematyczny candy bar we własnym domu:

Dodaj komentarz