naklejka dla babci na prezent

Naklejki na prezenty z okazji Dnia Dziadka i Dnia Babci (do druku)

Dzień Babci i Dzień Dziadka już za kilka dni. Na pewno wybraliście już dla swoich ukochanych dziadków i babć wyjątkowe prezenty. Pora pomyśleć o efektownym opakowaniu opatrzonym efektownym bilecikiem.

Przygotowałam dla Was dzisiaj etykiety na prezenty. Tym razem w formie okrągłych naklejek, do których wykonania nie potrzebujesz nawet dziurkacza, ani sznurka. Wystarczy, że wydrukujesz je na białej kartce papieru samoprzylepnego lub technicznego (obie opcje wykonania znajdziesz poniżej) i przykleisz je w wybranym miejscu.

Zdecydowałam się na naklejki oraz ich cukierkową kolorystykę ponieważ uznałam, że najlepiej będą się komponowały z szarym, pakowym papierem w który najłatwiej jest zapakować dziecięce rękodzieła, pozbawione poręcznych pudełek, a więc dosyć nieporęczne w pakowaniu. Poza tym papier pakowy to świetna opcja na ostatnią chwilę, gdy nie masz już czasu biegać po sklepach w poszukiwaniu dedykowanego papieru dekoracyjnego, pozbawionego bożonarodzeniowych motywów.

naklejki okrągłe na prezenty dla babci i dziadka

Jak przygotować naklejki na prezenty?

  1. Pobierz naklejki dna prezenty w formacie JPG.
  2. Wydrukuj etykiety na papierze samoprzylepnym. W opcjach wydruku wybierz wysoką jakość wydruku.
  3. Wytnij etykiety.
  4. Przyklej naklejki w wybranym miejscu na opakowaniu prezentu dla babci lub dziadka.

Jak przygotować etykiety bez papieru samoprzylepnego?

  1. Pobierz etykiety do prezentów w formacie JPG.
  2. Wydrukuj etykiety na sztywnym papierze formatu A4 (np. na arkuszu bloku technicznego). W opcjach wydruku wybierz wysoką jakość wydruku.
  3. Wytnij etykiety.
  4. Za pomocą taśmy klejącej lub kleju w sztyfcie przyklej etykiety do opakowania prezentu.

Zdjęcia prezentów dla babci i dziadka z naklejkami, zamieszczone na Instagramie, koniecznie oznacz hasztagiem #czwartepietropracownia

Dzięki!

Kolejne grafiki w przygotowaniu, więc zaglądaj tu częściej.

*pamiętaj, że materiały zamieszczone na stronie możesz pobierać i wykorzystywać jedynie do celów niekomercyjnych (CC BY-NC-ND).

Dodaj komentarz